Жюри фестиваля

Жюри Косплей Шоу

Calypsen

Марта родом з Польщі, вона неабияк захоплюється ґік-культурою, науковою фантастикою та просто обожнює косплеї в обладунках. Її образи — це персонажі з Overwatch, StarCraft, фем-версія Довакіна та Артаса. Calypsen частий гість європейських конвентів, а вже цієї осені, 21 та 22 вересня, ви зможете зустрітися з косплеєром на Comic Con Ukraine 2019!

Pugoffka

Вже другий рік поспіль до суддівського складу журі фестивалю долучається Олена Кучерук — професійний фотограф та талановитий косплеєр! Понад дев'ять років Pugoffka займається фотографією, і за цей час провела більше 800 косплей-зйомок. Це стало частиною її життя — вона постійно подорожує та робить світлини косплеєрів з усього світу.

Жюри Cover Dance

V

Лід-денсер LEVEL UP, команди, яка справді прорубала вікно у Азію для українських кавер-денсерів і у 2018 році потрапила у Сеул на фінал K-pop World Festival 2018. Таке з українською командою відбулося вперше з початку проведення цього наймасштабнішого фестивалю K-pop кавер-денсу!

Kris & Vasko (Toxic)

Болгарська команда TOXIC не лише потрапляла до числа призерiв K-POP World Festival 2017 та 2018, але й зайняла у 2018-му роцi перше мiсце, пройшовши всi етапи вiдбору журi та потрапивши на великий фінал, що вiдбувся в самому серцi K-pop культури — Сеулі!