Festival jury

Cosplay Show Jury

Calypsen

Марта родом з Польщі, вона неабияк захоплюється ґік-культурою, науковою фантастикою та просто обожнює косплеї в обладунках. Її образи — це персонажі з Overwatch, StarCraft, фем-версія Довакіна та Артаса. Calypsen частий гість європейських конвентів, а вже цієї осені, 21 та 22 вересня, ви зможете зустрітися з косплеєром на Comic Con Ukraine 2019!

Pugoffka

Вже другий рік поспіль до суддівського складу журі фестивалю долучається Олена Кучерук — професійний фотограф та талановитий косплеєр! Понад дев'ять років Pugoffka займається фотографією, і за цей час провела більше 800 косплей-зйомок. Це стало частиною її життя — вона постійно подорожує та робить світлини косплеєрів з усього світу.

Shappi

Shappi майструє костюми вже понад 9 років, у її портфоліо фантастично деталізовані образи з відеоігор, мультфільмів та аніме. За свою суддівську кар'єру Александра побувала на безлічі польских фестивалей, у кількох країнах Європи, США та Японії.


TAR67

Частий гість у складі журі фестивалів України, ветеран укрфендому по кличці «дєд». Займається організаційною діяльністю, читанням саме твого твіттору і навіть трошки косплеїть!

Yasuhiro Takagi

Містер Такаґі закінчив факультет маркетингу в університеті Центральної Оклахоми. Після того, як був менеджером з реклами, агентом і зв'язним з університетами в Recruit Holdings Co., Ltd., він став засновником і адміністратором вільного простору sharebase.inC у 2012 році. Містер Такаґі керує блоком Chubu як організатор спільноти Airbnb, а в даний час відповідає за фінанси та планування організації як фінансовий директор WCS Inc.

Cover Dance Jury

V

Лід-денсер LEVEL UP, команди, яка справді прорубала вікно у Азію для українських кавер-денсерів і у 2018 році потрапила у Сеул на фінал K-pop World Festival 2018. Таке з українською командою відбулося вперше з початку проведення цього наймасштабнішого фестивалю K-pop кавер-денсу!

Kris & Vasko (Toxic)

Болгарська команда TOXIC не лише потрапляла до числа призерiв K-POP World Festival 2017 та 2018, але й зайняла у 2018-му роцi перше мiсце, пройшовши всi етапи вiдбору журi та потрапивши на великий фінал, що вiдбувся в самому серцi K-pop культури — Сеулі!