Festival jury

Cosplay Show Jury

Nori Taiga

Українська косплеєрка з великом досвідом роботи на зарубіжних та вітчизняних фестивалях. Працювала косплей-моделлю на Gamescom 2019 у Німеччині на стенді THQ Nordic та багатьох інших заходах, як-от Games Gathering Conference, CEE, «ВідеоЖара», WePlay. Була в складі журі на фестивалі «АльМор 2020». Здобула приз глядацьких симпатій на WeGame 2019. Створила костюм для Lizzabetka Cosplay, який зайняв 2 місце на Comic Con Ukraine 2019 в соло номінації.

Pugoffka

Я косплеєр і косплей-фотограф із Києва, початок моєї кар'єри припадає на вже такий далекий 2009 рік. За останні 11 років на моєму рахунку назбиралось понад 1000 косплей-зйомок. Я часто подорожую і фотографую косплеєрів по всьому світу. Нерідко на фестивалях проводжу майстер-класи з фотографії і їхньої обробки. Мені подобається ділитися досвідом, який отримала за роки практики, і сподіваюся, що він буде корисним й іншим.

Tanya Bayer

Українська косплеєрка та блогерка, багаторазова призерка конкурсів косплею. Серйозно почала займатися косплеєм іще з 2015 року. Найбільше полюбляє створювати броньовані костюми, особливо за мотивами ігор від Blizzard та безпосередньо World of Warcraft. За свою кар'єру встигла зробити чимало образів і завоювати серця десятків тисяч шанувальників з різних куточків світу.


Cover Dance Jury

Jae

Лід-денсер історичної команди Lollipop — це одна із перших команд, що зробила великий прорив для K-pop культури в Україні. Вони зайняли третє місце на фестивалі «міст у Корею», перше місце K-pop World Festival UA та були високо оцінені самими BTS наживо! Останні роки Дже (https://instagram.com/jaesha_lu) працювала у Китаї хореографом і танцюристом у складі JB dance crew, тримаючи руку на пульсі K-pop івентів України — має вражаючий перелік великих фестивалів, на яких вона була у складі журі.

Джо

Учасниця команди LEVEL UP, багаторазового призера безлічі великих фестивалів, серед яких фінал KWF2018 у Кореї і виграш у номінації Best Girl Crush Performance ChangFe 2018. Наразі на YouTube каналі LEVEL UP 26 000 підписників і регулярні релізи відео-каверів, серед яких є неодноразові соло-проекти Джо, збирають тисячі переглядів. Джо також має досвід у журі на Geekon festival, Fortune Dance Party, Dance Monster Festival і Summer Town.

Юджин

9 років займається танцювальним напрямом та понад 5 років у K-POP Cover Dance, засновник і eкслідер команди WSS CREW, а також eкслідер команди X-RIZE. З командою WSS CREW неодноразово виступали на K-POP фестивалях, зокрема Comic Con Ukraine, та займали призові місця на Art-Fest Unlimited, K-POP World Festival, K-POP Unite Festival та Idol Bomb Festival. Наразі також відомий як виконавець TEN YUJIN. Окрім цього не перший рік дає майстер-класи по K-POP у багатьох містах України.