Новини фестивалю

Comic Con Ukraine у 2021 році буде!

 Зачекалися новин про свій улюблений фестиваль популярної культури? А ось і перша: Comic Con Ukraine у 2021 році буде! Уже 4 та 5 вересня на Арт-заводі Платформа нарешті відбудеться свято для нашого величезного ком'юніті!

Минулого року з відомих причин ми відклали фестиваль, цьогоріч вони й досі впливають на події у світі, але ми віримо й знаємо, що наше з вами свято можливе!

▫️ Чинні правила проведення масових заходів дозволяють нам провести фестиваль. Умови стають дедалі зрозумілішими та прийнятнішими.
▫️ На вході проводитимемо температурний скринінг, підготуємо запаси масок та антисептиків.
▫️ Збільшимо місце та зробимо розмітку біля кас та на вході, біля сцен, у зоні сесій та біля фудкортів — так ми уникнемо скупчення людей.
▫️ Забезпечимо провітрювання ангарів, відчинимо всі входи, збільшимо проходи в рядах, відстані між стендами та столами.
▫️ Для учасників кожної зони куратори продумали покращені умови перебування та участі, а також додаткові карантинні правила.

Ми, як і завжди, дослухатимемося до вас та зробимо все, аби відвідувачі, гості та учасники почували себе комфортно й безпечно.

Але слід украй серйозно ставитися до дотримання карантинних правил, адже це двостороння відповідальність. Втілити задумане й насолодитися фестивальною атмосферою ми зможемо, якщо кожен поводитиме себе свідомо та відповідально. Ми просимо зараз і наполягатимемо надалі: носити маски, дезінфікувати руки, дотримуватися дистанції та залишатися вдома, якщо вам зле.

Ми добре знаємо, як сильно ви скучили. Повірте — ми теж! Уже за 3 місяці на вас чекатимуть: грандіозне Cosplay- та Cover Dance-шоу на головній сцені, зустрічі із зірками, ігрові турніри, офіційні стенди від компаній кінопрокату та ігрових розробників, презентації коміксів, величезний тематичний маркет, виступи музичних гуртів та багато іншого, а головне — довгоочікувані незабутні вихідні в улюбленій компанії однодумців! ❤️

31/05/2021

Організатори та партнери фестивалю